Bezoek Boplan op de Prenne 69 in Leuven

Ontdek waarom de Prenne in Vlaams-Brabant een must is voor professionals in preventie, welzijn en milieu. Bezoek Boplan voor innovatieve veiligheidsoplossingen

De Prenne komt naar Vlaams-Brabant! Op 7 maart 2024 verwelkomen de Brabanthallen iedereen die actief is in preventie, welzijn, gezondheid of milieu voor een dag vol kennis en netwerken. De Prenne biedt een unieke gelegenheid om bij te blijven met de laatste ontwikkelingen, praktische workshops te volgen en te netwerken met vakgenoten. Met meer dan 50 opleidingsmodules om uit te kiezen, biedt de Prenne een programma op maat voor iedere professional. Van interactieve workshops over psychosociale aspecten en risicobeheer tot presentaties over de nieuwste veiligheidsnormen en technologieën. 

Naast het educatieve aspect is er ook ruimte om te netwerken en deel te nemen aan de vakbeurs, de Commercial Corner, waar de nieuwste producten en diensten op de veiligheidsmarkt worden gepresenteerd. Mis deze kans niet om kennis op te doen, ervaringen te delen en nieuwe contacten te leggen tijdens dit inspirerende evenement.

Foto van een deelname van Boplan aan de beurs Prenne 69 in Leuven, België

Waarom mag een bezoek aan Boplan tijdens de Prenne niet ontbreken? Ontdek het zelf:

  • Veiligheid staat voorop: Bij Boplan streven we naar het hoogste niveau van veiligheid voor werknemers en bezoekers. Onze innovatieve veiligheidsoplossingen bieden optimale bescherming tegen impact en vallen perfect in lijn met de thema's van de Prenne.
  • Kwaliteit en duurzaamheid: Onze producten zijn ontworpen met hoogwaardige materialen en zijn duurzaam, wat perfect past bij het streven naar welzijn en milieu op de Prenne.
  • Expertise en advies: Tijdens de Prenne delen we graag onze expertise op het gebied van veiligheidsoplossingen en bieden we persoonlijk advies om uw werkomgeving veiliger te maken.
  • Ontmoet ons team: Kom langs bij onze stand en ontmoet ons team van experts. We staan klaar om al uw vragen te beantwoorden en u te helpen bij het vinden van de juiste veiligheidsoplossingen voor uw bedrijf.

Praktische informatie

Locatie: Brabanthallen, Brabantlaan 1, 3001 Leuven

Datum: donderdag 7 maart 2024 

Bezoek onze stand 57 tijdens Prenne 69. 

Inschrijving: Kies uit een lichte Prenne met nieuwsgierigheid of voor de volledige ervaring leergierig. Met de Combipas kunt u zich inschrijven voor 4 Prennes aan een voordelig tarief. Na de Prenne ontvangt u digitaal een attest van aanwezigheid.